Maximálně vyrovnaný zápas

Lukáš Král překonal Šoltése jen jednou Lukáš Král překonal Šoltése jen jednou Foto Hynek Sladký

Tipgames extraliga - 9. kolo

Plzeň - Frýdek-Místek 29:32 (10:11)

Téměř přes celou republiku zamířili hráči Frýdku-Místku do Plzně a sehráli zde maximálně vyrovnaných prvních třicet minut. Nejvýše dvoubrankové vedení se přelévalo ze strany na stranu, přičemž střelecky se dařilo především Dybovi v dresu Frýdku a plzeňskému Vikelhöferovi. Po většinu první půle tahali za kratší konec Frýdečtí, přesto to však byl hostující celek, kdo si do druhého poločasu odnášel minimální jednobrankové vedení. To mezi 36. a 38. minutou navýšili hráči Frýdku na tři branky 18:15 a nad bodovým ziskem domácích se začaly stahovat mraky. V 50. minutě prohrávala Plzeň už 21:26, pět minut před koncem 25:30. Domácím se nedařilo korigovat. Svůj den měl dnes především frýdecký Hes, který nastřílel do sítě domácích devět branek. V poslední minutě korigovali na konečných 29:32 Květoň se Škvařilem.