Úterý, 16 Duben 2019 12:44

Tým extraligového Brna oplatil Cementářům víkendovou porážku

Foto ze zápasu Foto ze zápasu

Strabag Rail Extraliga - nadstavba o 9-12. místo – 2/4kolo

SKKP Hrandball Brno - Cement Hranice 40:32 (21:17)

onlajny-logo

video-logo

dvoubrankového vedení. Hosté se ale nevzdali a snažili se s výsledkem něco udělat, což se jim dařilo, když v deváté minute srovnali na 6:6. Od jedenácté minuty sledovali diváci vyrovnanou bitvu a vedení se přelévalo z jedné strany na druhou a to až do 23. minuty, kdy šlo do dvougólóvého trháku Brno. Domácí si své vedení udrželi a dokonce si ho i navýšili na rozdíl čtyř branek. Do šaten se tak šlo za stavu 21:17 pro domácí. Na začátku druhého poločasu započala velká přestřelka, když padaly góly jak na jedné, tak na druhé straně. Hosté sice snížili na rozdíl tří branek, domácí si však svůj náskok svědomitě hlídali a snažili se i o navýšení svého náskoku, což se jim nedařilo, protože soupeř snížil na rozdíl jedné branky. Domácí ale zabrali, vzali si zpět vedení 30:26 a pak už dovedli zápas k vítězství 40:32.

 

Andrej Titkov, trenér SKKP Brno: "Oproti sobotě zlepšený výkon o 80%, v obraně byly chyby na obou stranách. Při rozvičení jsme zjistili, že nebude chytat brankář Kučerka, takže jsme věděli, že budou padat lehčeji góly. Vstoupili jsme do utkání s velkou vervou a po zlepšeném výkonu oproti sobotě zasloženě vyhráli."

 

Miroslav Bartoň, trenér Cementu Hranice: "Chyběli nám klíčoví hráči, což byla citelná ztráta. Navíc dva naši hráči nedojeli. Zápas jsme odehráli de facto v osmi lidech a v druhém poločase už jsme tahali nohy."“

 

  • Nejlepší střelci Brna: Petrovič 7, Stein 7, Havlas 6
  • Nejlepší střelci Hranic: Kozlovský 9, Magrla 8, Tůma 5
  • Sedmimetrové hody při hře: 3/2 - 2/0
  • Vyloučení: 3:2
  • Rozhodčí: Kozler, Zych
  • Diváků: 51

 

Naposled upraveno Čtvrtek, 18 Duben 2019 13:05
zpět na úvod