Středa, 16 Listopad 2011 21:20

Hranice si závěr pohlídaly a zvítězily

Český pohár mužů

Hranice – Dukla Praha 30:27 (16:14)

Ve čtvrtfinále Českého poháru jsme přivítali loňského mistra Duklu Praha. Po našem laxním začátku se Dukla dostala rychle do vedení 6:2 a náskok si dlouho udržovala. Nám se podařilo dostat do hry až po oddechovém čase a změně obrany, kdy jsme byli daleko agresivnější a gól po gólu se nám postupně podařilo skóre vyrovnat a do konce prvního poločasu jít dokonce do dvoubrankového vedení (16:14) a začali jsme si věřit.

Druhý poločas byl velice napínavý a dramatický. Nám se dařilo střelecky díky Doláka a Galuse a v obraně jsme hráli agresivně až na hranici tvrdosti a nedovolili Dukle dávat jednoduché branky. Důležitými zákroky se také blýsknul brankář Fabián a tak jsme udržovali naše vedení. Ještě jednou to bylo velice dramatické, když se podařilo Dukle snížit na rozdíl jediné branky 26:25. Udrželi jsme avšak naši koncentrovanou hru a podařilo se nám najít vždy skulinku v dukelské obraně a bojovným výkonem dotáhnou naše pohárové tažení v tomto utkání do vítězného konce. Pochvalu si zaslouží především Jakub Dolák s Tomášem Galusem, ale i všichni ostatní, kteří podali maximální výkon.

Samozřejmě na tomto místě patří poděkování všem fanouškům, kteří byli našim osmým hráčem na hřišti. Za hlasitou podporu DÍKY!!!

• Nejlepší střelci Hranic: Dolák 8, Galus 7/3, Indrák 5, Čadra 3, Brož 2, Bajgar 2, Šíra 2, Magrla P. 1
  • Nejlepší střelci Dukly: Lehocký 5, Mráz 5, Horák 5, Kotrč 4, Syřínek 3, Piskač 2, Aliapulios 1
  • Úspěšnost zásahů: Kučerka 33%
  • Úspěšnost zásahů: Fabián 32%
  • Sedmimetrové hody při hře: 4/3 : 2/0
  • Vyloučení: 4 : 3
  • Červená karta: Čadra (Hranice)
  • Rozhodčí: Pavlíček, Simu