Brno svůj náskok dokázalo dovést do vítězného konce a bere 2 body

STRABAG Rail extraliga – play out - 2. kolo

SKKP Handball Brno - TJ Cement Hranice 33:24 (16:12)

onlajny-logo

video-logo

Odkaz na Facebook

Gólový účet otevřel srbský pivot Králova Pole Sekulić, následovaly branky Arseniće, Burgeta, Bosáka, a rázem na světelné tabuli svítilo skóre 5:2 pro domácí, kteří si během osmi minut vytvořili tříbrankový náskok. Hranice ale zabraly a přesné zásahy Muchy, Fulnečka a Zbránka srovnaly s Brnem krok. To si však za nedlouho vzalo svůj gólový polštář zpět, pár vteřin před koncem dokonce domácí brankář Pšenica zvýšil gólem přes celé hřiště náskok Kéniku na čtyři branky. Druhý poločas byl ve znamení velkého boje, Hranice mohutně dotahovaly náskok Kéniku. Ve 49. minutě se dostaly na rozdíl pouhých dvou branek, a právě tam se začalo utkání lámat. Družina Pavla Hladíka ukázala svoji sílu a posledních jedenáct minut duelu nedovolila hostům vstřelit jedinou branku, zato do hostující svatyně se jim podařilo dopravit míč sedmkrát. Klání devátým s desátým tak skončilo 33:24, domácí si dnešní výhrou zároveň už s předstihem pojistili konečné 9. místo v extralize.

"Ten zápas se mi nehodnotí úplně lehce, protože jsme ho takticky nezvládli. Byli jsme na něco připravení. Hranice se prosazovaly po akcích, o kterých jsme věděli, a to by se stávat nemělo. Vstřelit 33 branek asi bereme, ale obdržet 24 gólů je prostě moc, takže vzadu spokojení nejsme," řekl k utkání Pavel Hladík, trenér SKKP Handball Brno

• Nejlepší střelci Brno: Arsenić 7/2, Bosák 6, Šipka 5
  • Nejlepší střelci Hranice: Mucha 8/5, Fulneček 4, Čadra 4
  • Sedmimetrové hody při hře: 3/2 – 6/5
  • Vyloučení: 4:5
  • Rozhodčí: Halada, Kosmák

Naposled upraveno Neděle, 11 Duben 2021 19:31